Hakkımızda

Catering hizmeti için bir telefon kadar yakınınızdayız. Uzman ekibimizle özel davetlerinize ve kurumsal davetlerinize titizlikle hazırlanıyoruz. 

Eventable Banquet menüleri Türk Mutfağından seçme örneklerle, Dünya mutfağından geleneksel lezzetlerle ve trend yiyeceklerle zenginleştirilmiştir.

Toplantı ve sunumlarınızda, düğün ve nişan davetlerinizde ister kokteyl düzeninde isterseniz açık büfe ve kokteyl prolange düzeninde catering servisi sunuyoruz.

Profesyonel servis ekibimizle ile kurumsal davetlerinizin ciddiyetine, düğün & nişan davetlerinizin hassasiyetine azami özen göstermekteyiz.

Kurumsal işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz dekorasyon & süsleme hizmetleri için kurumsal etkinliklerin ruhuna uygun sade ama zarif seçeneklerle, düğün & nişan davetleriniz için ise zevkinize uygun şekilde yine Eventable Banquet ekibinden destek alabilirsiniz.

Kişileştirilmiş, otantik ve yenilikçi bir konseptle misafirlerimize lezzet deneyimi yaşatıyoruz.

Menüleri hazırlarken;

  • Yöresel ürün kullanmayı seviyoruz. Birçok ürün kalemini yerinden & yöresinden getirtiyoruz.
  • Üreticiye ve esnafa destek vermeyi önemsiyoruz. Büyük marketlerden alışveriş yapmak yerine her ürünü yerinden alıyor esnafla ilişkilerimizi devam ettiriyoruz.
  • Mevsiminde ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.
  • Ürünlerimizi hazırlarken 1. Sınıf markaları tercih ediyoruz.

"Catering hizmeti için bir telefon kadar yakınınızdayız. Uzman ekibimizle özel davetlerinize ve kurumsal davetlerinize titizlikle hazırlanıyoruz. Anahtar teslim catering hizmetleri için şimdi bizi arayın."